EO Poland

Wielu właścicieli firm czuje się samotnie, ale to nie musi tak wyglądać.

Co jeśli możesz dołączyć od społeczności która oferuje Ci wsparcie i rozwój? W której wszystkie osoby są otwarte i ukierunkowane na rozwój osobisty i biznesowy a co najważniejsze, mają podobne do Ciebie doświadczenia, bo również prowadzą firmy?

Co by było, gdybyś mógł stać się częścią społeczności przedsiębiorców, grupą oferującą coaching, odpowiedzialność, poufność i weryfikację wszystkich członków? Grupą podobnie myślących, zorientowanych na rozwój, odnoszących sukcesy właścicieli firm?

Entrepreneurs' Organization (EO) jest właśnie taką społecznością.
W EO Poland prowadzimy biznesy w Polsce i zagranicą, budujemy partnerstwa między innymi oddziałami. Łączymy branże retailu, marketingu, IT z biznesami opierającymi się na przemyśle czy rolnictwie. Różnorodność pozwala nam poszerzać horyzonty i obrać inną perspektywę.

  • jesteśmy otwarci na różnorodność nie tylko w biznesie
  • ciekawią nas opinie innych, bez oceniania
  • szanujemy i ufamy sobie nawzajem nie ma tu miejsca na dyskryminację, poniżanie czy przemoc
  • dążymy do tego, aby wszyscy w EO czuli się mile widziani i wartościowi.

 

Jakie będą Twoje korzyści?

Wartości dzielimy z ponad 13 000. osób na całym świecie jednak różnorodność w EO to tylko jedna z nich, wielu z nas uważa, że tym co buduje wartość EO są:

FORUM
Forum to przestrzeń, gdzie możesz dzielić się swoimi doświadczeniami, problemami i radościami w biznesie czy życiu prywatnym. Każde z forów prowadzone jest według stałych zasad poufności i braku oceny, a jego celem jest pomóc Ci w poczuciu spełnienia we wszystkich Twoich przedsięwzięciach.

ŚCIEŻKA LIDERA
W EO każdy może być częścią zarządu lokalnego, regionalnego czy globalnego. Może zasiadać w regionalnych radach lub angażować się w organizację wydarzeń dla innych. Cały globalny zarząd składa się wyłącznie z członków i członkiń EO! Dzięki temu możesz mieć dostęp do programów rozwojowych i mentoringowych z zakresu przywództwa co pozwoli Ci być liderem wśród liderów.

WYDARZENIA I RELACJE
EO zaprasza czołowych światowych mówców na wyciągnięcie ręki! Kiedy dołączysz do lokalnego oddziału zostaniesz zaproszony na lokalne wydarzenia nastawione na rozwój, networking, ale też na miło spędzony czas. EO pozwala uczyć się od najlepszych biznesowych umysłów na świecie w towarzystwie podobnych Tobie ludzi. Ciesz się niepowtarzalnymi doświadczeniami w wyjątkowych miejscach.

... A nawet więcej korzyści

EO is a gym, not a spa; the more you put in, the more you get out.

MYEO
To jedyny program, który pozwala przedsiębiorcom i przedsiębiorczyniom tworzyć własne wydarzenia i grupy aby zarażać innych swoją pasją lub znaleźć podobnych sobie na całym świecie.

EO UNLIMITED
To najważniejsze regionalne wydarzenie EO, które gromadzi CEO i przedsiębiorców na całym świecie, aby przeżyć jedyne w swoim rodzaju doświadczenie.

EXECUTIVE EDUCATION
U podstaw misji EO leży nieustające zaangażowanie w pomoc w nauce i rozwoju osobistym i zawodowym. Dlatego EO współpracuje z instytucjami takimi jak Harvard i LBS.

EO MENTORSHIP
W EO uczymy się od siebie nawzajem, dlatego każdy oddział prowadzi swój własny program mentoringowy.

PRZYŁĄCZ SIĘ
DO EO Poland

Dziękujemy za zainteresowanie dołączeniem do najbardziej wpływowej społeczności przedsiębiorców na świecie.

Członkowie muszą być właścicielami, założycielami lub większościowymi udziałowcami firmy o przychodach co najmniej 1 mln USD w ostatnim roku podatkowym.

Wspierane spółki muszą posiadać fundusze pozyskiwane prywatnie o wartości co najmniej 2 mln USD lub fundusze pozyskiwane publicznie w wysokości 5 mln USD i zatrudniać co najmniej 10 pracowników.

Opłaty członkowskie

Członkowie płacą zarówno lokalną jak i globalną składkę roczną
przed rozpoczęciem każdego roku fiskalnego (1 lipca).

Na rok 2023/2024 opłaty wynoszą 3 550 USD, z czego 1 000 USD to lokalna składka.

Nowi członkowie dodatkowo płacą wpisowe (4 500 USD), a ich składka roczna naliczana jest w zależności od miesiąca, w którym dołączyli.

Membership eBook Cover - 320px
Wszystko co musisz wiedzieć

Przewodnik
po członkostwie w EO

Odkryj możliwości i szanse płynące z działa EO i aplikuj!
EO Poland to prężnie rozwijająca się społeczność. Członkowie spotykają się na wydarzeniach w kraju i na świecie, a takrze w forach, wydarzeniach online czy nieformalnych spotkaniach.

Scroll to Top